O nas

Weser Aluminium H.I.G. Polska sp. z o.o.

Lat doświadczenia

O firmie

Weser Aluminium H.I.G. Polska sp. z o.o

WESER ALUMINIUM HIG Polska Sp. z o.o. (nazwa skrócona WAHIG Sp. z o.o.) została założona w 1998 roku.
Początkowo firma zajmowała się produkcją i montażem konstrukcji stalowych . Od 2014 roku zajmuje się głównie budownictwem.
Początkowo były to niewielkie choć niełatwe inwestycje, jak na przykład budowa konstrukcji przestrzennej nad Jeziorem Barlineckim – kijków do nordic walking o wysokości 9 m z odtworzeniem najdrobniejszych szczegółów, poprzez budowę świetlic wiejskich w Różankach, Marzeninie , rozbudowę Urzędu Gminy w Dobiegniewie o skomplikowaną architektonicznie salę sesyjną.

Nasza dewiza:

 

„Niemożliwe dla nas nie istnieje”.

W 2019 roku rozpoczęliśmy pracę nad dużą inwestycją deweloperską wraz z naszym partnerem – firmą ALIA Leonard Andrzejewski. Zostaliśmy generalnym wykonawcą całej inwestycji pod nazwą Kamienica Piastów.

Budynek o powierzchni ponad 3 tys. m2, 31 lokali mieszkalnych, 10 lokali usługowych, podziemna wielostanowiskowa hala garażowa. Skomplikowany konstrukcyjnie, stanowiący duże wyzwanie pod względem wykonawczym. www.kamienicapiastow.pl

W ostatnich latach stworzyliśmy zespół doświadczonych specjalistów, zajmujących się prowadzeniem inwestycji , nadzorem , projektowaniem i wykonawstwem.
Dążymy do tego, by produkt oferowany naszym klientom stanowił odzwierciedlenie ich oczekiwań i potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient rozpoczynając z nami współpracę czuł się wyjątkowo oraz pewnie . Chcemy sprostać wymaganiom osób posiadających wysokie oczekiwania w stosunku do inwestycji. Stawiamy na nowoczesne technologie i jakość stosowanych materiałów.

Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami i firmami zewnętrznymi, służącymi nam fachową pomocą i doradztwem. Dzięki temu wszystkie inwestycje przygotowujemy z dużą starannością, a realizację prac w dużej mierze prowadzimy sami lub powierzamy doświadczonym firmom budowlanym.